Proxizone mobil etkileşim platformu

Proxizone iBeacon teknolojisi ile müşterilerinize lokasyon bazlı hizmetler sunmanızı sağlayarak mobil varlığınızı en üst noktaya taşır. Bunu yaparken de kullanıcılarınızın kişisel bilgi güvenliğini ön planda tutar.

Gerçek Zamanlı Pazarlama

iBeacon etkileşim alanına giren müşterilerinizle anında temas kurun. İlgi noktasına olan uzaklıklarını ve alan içindeki konumlarını ölçümleyerek kişiselleştirilmiş teklifler iletin.

Kapalı Alan Navigasyonu

Akıllı yakınlık ölçümü algoritmamızla desteklenen navigasyon çözümümüz ile müşterilerinizi bina içinde yönlendirin. Bina içi konumlandırma ile ziyaretçilerinizin gezi deneyimini zenginleştirin.

Davranış Ölçümleme

Ziyaretçilerin etkileşim alanlarında bulundukları süreler, ziyaret sayıları gibi aktivite verilerini kullanarak müşterilerinizin ilgilerini veya ilgisizliklerini ölçümleyin. Proxizone Analytics API ile iş zekası süreçlerinizi besleyin.

Etkileşim Yönetimi

Kural tabanlı etkileşim motorumuzu kullanarak müşterilerinizi profillendirin. Müşterilerinizle etkileşiminizi kendi tanımlayacağınız kurallar ve tetikleyiciler ile modelleyin.

Proxizone kullanım alanları

Müşterilerinize ulaşmak istediğiniz her sektörde Proxizone mobil etkileşim platformunu kullanabilirsiniz: Müze ve Sanat Galerileri, Alışveriş Merkezleri, Mağazalar, Restoranlar, Kongre Merkezleri, Marketler, Fuarlar, Oteller, Hastaneler, Okullar...

AVM'ler

Müşterilerinize ilgi alanlarına uygun anlık mesajlar göstererek kampanya, çekiliş ve indirimlerle ilgili bilgilendirebilirsiniz. Mağazanızda geçirdikleri zaman, en çok ilgi çeken reyonlar ve ürünler, en az ilgi çeken reyonlar ile ilgili istatistik bilgilerle sadakat programınızı güçlendirebilirsiniz. Müşterilerinizin işletmenizi ziyaret etme sıklıklarına göre kişiye özel kampanya ve satış stratejileri geliştirebilirsiniz.

Demo talep et
Museum beacons usecase

Müzeler ve Ören Yerleri

Ziyaretçilerin gezi deneyimini eşsizleştirmek için proxizone platformuna güvenin. Eserlerin tanıtımını görsel, yazılı ve sesli olarak mobil uygulamanız ile ziyaretçilerinize ulaştırabilirsiniz. Bina içi konumlandırma altyapısı ile interaktif bir gezi olanağı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ziyaretçilerinizle ilgili istatistikleri de elde edebilirsiniz.

Demo talep et
Museum beacons usecase

Fuar ve Kongreler

Kalabalık ve büyük bir alanda potansiyel müşterilerinize ulaşmakta zorlanıyor musunuz? Proxizone ile hedef kitlenize yönelik mobil etkileşim stratejinizi geliştirin. Ziyaretçinizin profiline uygun gerçek zamanlı aktiviteler ve ürünler hakkında özel mesajlar gönderebilirsiniz. Standınızın yakınından geçen ziyaretçilerle gerçek zamanlı ektileşim kurabilir standınızın önünden geçen kişileri takip edebilir raporlayabilirsiniz. Kongreler için hangi oturumlarda ne kadar süre kaldığını takip edebilirsiniz. Bina içi navigasyon altyapısı ile etkinlik deneyimini en uç noktaya taşıyabilirsiniz.

Demo talep et
Fair beacons usecase

Teknoloji

Proxizone mobil etkileşim platformu GPS ve Bluetooth teknolojilerini akıllı bir şekilde kullanan bulut tabanlı bir ziyaretçi etkileşim platformudur.

Proxizone Mobil Etkileşim Platformu
DONANIM ÖZELLİKLERİ

 • iBeacon protokol yazılımı
 • Özelleştirilebilir yazılım
 • 10 cm - 70 mt yakınlık ölçümü
 • Ayarlanabilir yayın frekansı
 • 2+ yıl pil ömrü
hardware beacon products

YAZILIM ÖZELLİKLERİ

 • Kural bazlı etkileşim aksiyonları
 • Etkileşim alanı tanımlama
 • Etkileşim tetikleyici tanımlama
 • Ziyaretçi istatistikleri
 • Kampanya yönetimi
 • İçerik tanımlama
 • Harici içeriğe yönlendirme
 • Etkileşim alanı metaveri tanımlama
 • Metaveri temelli ziyaretçi segmentasyonu
 • API entegrasyonu

Proxizone A.Ş.

Cyberpark Cyberplaza C Blok Kat:3 No:24 Çankaya, ANKARA

Tel: 0850 302 4620

info@proxizone.com